IP-Tools
Copyright / License / Warranty
Detail info Details   What's New What's New   IP-Tools main page IP-Tools   Download IP-Tools Download    Registration Information Registration  

Main Page

HostMonitor
MIB Browser
WMI Explorer
Process Meter

Evaluation License
(If you have purchased a license for the registered version of program, see the section Registered version license)


IP-Tools - умовно-безкоштовна програма. Це означає, що:
- Всіма авторськими правами на IP-Tools екслюзивно володіє Advanced Network Software.
- Ви можете використовувати цю програму протягом випробного терміну у 21 день. Якщо ви бажаєте користуватись цією програмою й надалі, то ПОВИННІ зареєструвати власну копію програми. Плата за реєстрацію становить 35 доларів США ($12 для резидентів Украіни).

Однак, IP-Tools 2.60 Lite може використовуватись бeзкоштовно у некомерційних цілях.

  Registered version license
(If you are using an evaluation version of program, see the section titled Evaluation License.)


Коли Ви стали зареєстрованим користувачем Ви отримуєте право використовувати всі майбутні версії IP-Tools, на базі тієї є самої ОС, у режимі зареєстрованого користувача. Якщо буде змінений метод реєстрації, то Ви зможете одержати новий ключ безкоштовно.

Одна зареєстрована копія програми може використовуватись однією людиною на одному чи декількох комп'ютерах або використовуватись різними людьми на одному комп'ютері. Але не може використовуватись різними людьми на різних комп'ютерах.
 

  Notice:


Ця програма розповсюджується вільно, за умови, що даний дистрибутив не буде змінений. Ні одна приватна особа чи організація не може отримувати плати за розповсюдження IP-Tools без письмової згоди автора. Програма також не може розповсюджуватись як частина будь-якого комерційного продукту.
 

  Disclaimer:


Ця програма поставляється за принципом "AS IS". Ви використовуєте це програмне забезпечення на власний ризик. Автор не дає жодних гарантій і не буде відповідати ні за які втрати чи модифікацію даних, будь який втрачений зиск у процесі використання чи неправильного використання цього програмного забезпечення.
 


Copyright (c) 1998-2008 by Advanced Network Software . All Rights Reserved